Good cosmetics news PL|EN

0 Shares
0
0
0
*Scroll down to read in English*

Zauważyliście na blogu jakieś zmiany ? Tak, tak, nowy design, w którym ja osobiście jestem zakochana. Co sądzicie ? Wykonała go Karolina, której usługi serdecznie polecam. Spełniła wszystkie moje wymagania, a efekt jest moim zdaniem świetny ! Dzisiaj przychodzę do Was z moimi nowościami kosmetycznymi. 

Have you noticed any changes to the blog? Yes, yes, a new design in which I personally am in love. What do you think ? Karolina did it, and I would like to recommend her. She has fulfilled all my requirements, and the effect is in my opinion great! Today I am coming to you with my cosmetic news.
L’Oreal Mega Volume Miss Hippie Mascara 7,99£/37,98zł
Zazwyczaj nie kupuję tuszy, które mają pogrubiać rzęsy, tym razem się skusiłam. Nie wiem, czy to intuicja mi podpowiadała czy szczęście w wyborze nowej maskary, ale jestem z niej zadowolona, pomimo tego że nadaje nieco inny efekt niż powinna. Moje rzęsy faktycznie wyglądają, jakby było ich więcej, ale tylko dlatego że są one o wiele ciemniejsze niż zazwyczaj. Maskara ładnie wydłuża rzęsy, ale nie zauważyłam, by je pogrubiła. Poza tym nie skleja rzęs, a moje są bardzo na to podatne, więc wielki plus ! 
I usually do not buy carcasses that are thickening lashes, this time I tempted for it. I do not know if it was my intuition or luck in choosing a new mascara, but I’m happy with it, despite the fact that it gives a slightly different effect than it should. My eyelashes actually look as though there are more of them, but only because they are much darker than usual. The mascara nicely lengthens the lashes, but I did not notice it thickened. Besides do not stick lashes, and mine are very susceptible to it, so a great plus!
8/10
 L’Oreal True Match Highlight Gold 6,99£
Jest to chyba najlepszy z rozświetlaczy, jaki kiedykolwiek miałam. Przebija nawet mojego ukochanego Sleeka. Jest oleisty i nie wysusza skóry, idealnie się dopasowuje do jej koloru i nie ma problemu z jego rozblendowaniem. Nie świeci się zbyt mocno, ale jednak nadaje naszej twarzy blask. Niestety nie wiem, czy znajdziecie go w Polsce, bo nawet szukając polskiej ceny, nie mogłam go wyszukać w internecie. 
This is probably the best of the highlights I have ever had. He even surpasses my beloved Sleeek. It is oily and does not dry the skin, it perfectly matches its color and there is no problem with its delamination. It does not shine too much, but it gives our face a glow. Unfortunately I do not know if you will find it in Poland, because even looking for a Polish price, I could not find it on the internet.
9/10
 Collection Bronze Glow Mosaic 4,99£/24,58zł
Kolejny kosmetyk, którym jestem zachwycona. Rozświetlający bronzer. Uwielbiam nakładać dużo bronzera, ale tak by nie rzucał się on aż tak bardzo w oczy. Ten jest idealny. Pięknie łączy się z kolorem skóry i każdym innym kosmetykiem. Ładnie rozświetla twarz i pozostaje na niej naprawdę długo !
Another cosmetic which has delighted me. Illuminating bronzer. I love putting a lot of bronzers, but I don’t want it to stand out too much. . This one is perfect. It blends beautifully with skin color and any other cosmetic. It illuminates the face nicely and stays on it really long!
10/10
 Rimmel Kate Nudes Lipstick nr 42, 5,49£/17,00zł
Szminki to kolejne kosmetyki, na których punkcie ostatnio oszalałam. Uwielbiam, go są delikatne, nie wysuszają ust i się w nie nie wtapiają, dzięki czemu mogę ciągle je czuć na ustach. Ta właśnie taka jest. Łatwo się ją nakłada, jest dość ,,wilgotna”. Jest dość trwała, o ile nie jem lub nie piję, mając ją na sobie.
Lipsticks are another cosmetics, at which point I recently went crazy. I love when they are delicate, it does not dry mouth and it does not blend with them so I can still feel it on my lips. This is what it is. It is easy to apply, it is quite “moist.” It is quite persistent, if I do not eat or drink, with her on.
8/10
W dzisiejszym poście prezentuję kosmetyki, które zdecydowanie polecam. W jednym z kolejnych pokażę Wam te, które nie do końca przypadłby mi do gustu. Koniecznie dajcie znać, czy mieliście okazję wypróbować któryś z tych kosmetyków i co sądzicie o nowym wyglądzie bloga ! 🙂
In today’s post I present cosmetics that I strongly recommend. In one of the sequels I will show you those that would not fit my taste. Let me know if you have had the opportunity to try one of these cosmetics and what you think of the new look of the blog!
0 Shares
0 comments
 1. Szczerze powiedziawszy nie mam takiej pamięci jak wyglądają wszystkie blogi osób, które obserwuje, bo moja głowa choćby chciała to i tak tego nie zapamięta. Tutaj brakuje mi jakiegokolwiek porównania jak była – a jak jest teraz 😛
  Co do tuszu – nie mam, ale myślę że mogłabym się skusić 🙂 Szminka też ale już w innym odcieniu 🙂

 2. Żadnego z tych kosmetyków nie używałam. Co do wyglądu bloga to jedynie cą mogę powiedzieć, że jest tu naprawdę ładnie i schludnie. Bardzo podoba mi się Twój blog 🙂

 3. Jezu szkoda, że nie p[okazałaś jak wyglada ten rozświeylacz np na ręce, bo bardzo chciałabym zobaczyć jhak wyglada. Jestem ogromną fanką rozświetlaczy, a jesli ten przeboja sleeka to musi być niezły!
  Only Dreams

 4. Uwierz mi, że chciałam, ale niestety trudno było złapać mi dobre światło do tego zdjęcia. Tak czy siak polecam z ręką na sercu, jeśli jesteś fanką rozświetlaczy ze Sleeka ( tak jak ja ) to ten również na pewno Ci się spodoba. Plusem jest w nim to, że jest łatwiejszy w nakładaniu ze względu na swoją konsystencję. 🙂

 5. design bloga bardzo ładny :)większości kosmetyków nie znam, ale dobrze, że sprawdziły się u Ciebie 🙂 bardzo lubię pomadki Rimmel, choć tej konkretnej nie miałam 🙂

 6. Nie spotkałam się jeszcze z żadnym z tych produktów, ale nie ukrywam, że mnie one zaintrygowały. Obserwuję, buziaki!
  rosjanka-oficjalnie.blogspot.com

 7. Super kosmetyki. Fajnie, że ci się sprawdziły 😀 Bardzo kusi mnie ta pomadka, cudny kolorek- taki delikatny, dziewczęcy 😀

 8. Kojarzę większość, ale nie miałam niczego 😀 chociaż kiedyś miałam chrapkę na tę szminkę, to w końcu zdecydowałam się na inną 🙂 Jednak po tym poście jeszcze po nią sięgnę 🙂

 9. Świetna recenzja ;)ostatnia pomadka mega wpadła mi w oko, wydaje się naprawdę fajna jak i reszta kosmetyków opisanych w tym poście.
  Pozdrawiam !
  moda-naszym-swiatem.blogspot.com

 10. Design bardzo ładny, ja u siebie też chętnie bym poprawiła parę rzeczy, ale nie bardzo wiem jak edytować te fragmenty kodu strony. Z kosmetyków najbardziej przypadła mi do gustu pomadka Rimmela, kiedyś miałam w planach kupić jedną z kolekcji Kate, ale ciągle nabywałam inne pomadki i Kate nie mam do tej pory;D

 11. Uwielbiam pomadki Rimmela 😉 A też sama rzadko sięgam po tuszę pogrubiające – wole wydłużające 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like