How not to be a blogger PL|EN

0 Shares
0
0
0
*Scroll down to read English*

Cześć i czołem ! 

   Cztery miesiące. Cztery miesiące przerwy i nie wiem, czy bardziej jestem sobą zawiedziona, zła na siebie czy przerażona, że to może się powtórzyć. Życie studenckie zupełnie mnie pochłonęło, oddałam się totalnie życiu towarzyskiemu, czasami aż z przesadą, a gdy tylko się o tym zorientowałam, nadszedł czas na napisanie pierwszego eseju ! Studia w Anglii są dla mnie czymś zupełnie niesamowitym, ale o tym więcej w kolejnych postach ( tak, takowe będą i to nawet systematycznie ! ). Odwiedzałam swojego bloga raz na jakiś czas i tak bardzo pragnęłam coś napisać, ale za każdym razem coś przeszkadzało. Mam nadzieję, że w końcu totalnie zebrałam się do kupy i powrócę na dobre tory, bo przecież potrafię być systematyczna. Zaczynając od teraz. Bardzo możliwe jest to, że straciłam wielu czytelników, ale wierzę również w to, że trochę Was tutaj zostało i za to z góry Wam dziękuję, jednocześnie obiecując, że więcej Was nie zawiodę. Blog zawsze był dla mnie pasją i czymś, co od dziecka chciałam robić, więc czas wziąć się w garść. Mam wiele planów dla niedalekiej przyszłości tego bloga i jestem pewna, że uda mi się je zrealizować. Mam nadzieję, że uda mi się Was zaskoczyć ! Zakończyłam swój rozdział życia jako au pair, teraz zaczęłam nowy jako student, a to oznacza wiele nowości. Jestem podekscytowana tym, że będę mogła się tym z Wami podzielić. Na początek zarzucę Was zdjęciami z mojego projektu na fotografię. 
_______________________
Hi, hey, hello ! 
   Four months. I have not been here four months and I do not know if I am more disappointed with myself, angry with myself or terrified that it may happen again. Student life completely consumed me, I devoted myself totally to social life, sometimes to an exaggeration, and as soon as I knew it, it was time to write the first essay! Studying in England is something amazing for me, but more about them in next posts (yes, they will be so and even systematically!). I visited my blog once in a while and I wanted to write something so much, but something bothered me every time. I hope that in the end I have totally gathered and will return to the right track, because I can be systematic. Starting from now. It is very possible that I lost a lot of readers, but I also believe that some of you stayed and thank you in advance for this, at the same time promising that I will not disappoint you anymore. Blog has always been a passion for me and something that I wanted to do from childhood, so it is the time to get a grip. I have many plans for the near future of this blog and I am sure that I will be able to implement them. I hope I can surprise you! I finished my life chapter as an au pair, now I started a new one as a student, and that means a lot of new things. I am excited that I will be able to share this with you. At the beginning I will throw you photos from my project on photography.
0 Shares
0 comments
  1. Genialne zdjęcia! I nie przejmuj się przerwą – blog to nie wszystko i jeśli w tym wypadku chciałaś częściej spotykać się ze znajomymi i musiałaś poświęcić czas na naukę… To bardzo dobrze, że tak zrobiłaś! 😉 Powodzenia z regularnością! U mnie był z tym problem, ale teraz (gdy akurat mam najmniej czasu, heh) wpisy pojawiają się najczęściej 😀

  2. Zdjęcia mistrzowskie!
    Czekam na następne posty, jestem w 2 klasie liceum więc może do Anglii się wybiorę na studia, kto wie?
    Zazdroszczę troszeczkę.. Musi być genialnie.
    H&G

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like