London at night

0 Shares
0
0
0

*Scroll down to read in English*

Cześć !

Weekend znów minął mi niezwykle dobrze i niestety zbyt szybko. Razem z Patrycją w piątek wybrałyśmy się na nocną wyprawę do Londynu. I choć zmęczenie brało nade mną górę, jestem niezwykle zadowolona. Londyn nocą jest przepiękny i tętni życiem. Chociaż muszę przyznać, że gdy pod koniec naszej wycieczki, około czwartej, szłyśmy na Tower Bridge, byłyśmy tam zupełnie same ! Było to zaskakujące i nieco przerażające jednocześnie. Wiadomo, na Oxford Street, Soho czy Picadilly Circus ludzi nocą nie brakuje, bo to tam jest najwięcej klubów. W niedzielę byłam natomiast z jedną Hipszanką w studiu Harry’ego Pottera, które jest prześwietne dla fanów tej serii. Czekam tylko na zdjęcia, żeby móc się nimi z Wami podzielić ! Tymczasem trochę Londynu dla Was. 
____________
Hey !
Weekend passed extremely good and unfortunately too fast, again. On Friday with Patrycja we went on a night trip to London. Fatigue took me up, but I’m very satisfied. London at night is really beautiful and full of life. But I have to admit, that when at the end of our tour we went to Tower Bridge, we were totally alone ! It was suprising and a little scaring. Of course, on Oxford Street, Soho or Picadilly Circus there are a lot of people at night, because there are many clubs. On Sunday I was with some spanish girl in Harry Potter Studio, which is really great for fans of this series. I’m just waiting for photos, so I could share them with you. And for now, I have  few photos of London for you.

 

0 Shares
0 comments
  1. Nie byłam nigdy w Londynie nocą, ale rzeczywiście super się prezentuje. W ciągu dnia jednak mnie przytłacza ilością ludzi i na dłuższą metę bym tam raczej nie wytrzymała haha
    Pozdrawiam, W.

  2. Wow śliczne zdjęcia mają w sobie coś ! Zawsze jednym z moich marzeń było wybranie się do Londynu i to nadal jest aktualnie, ale kto wie moze kiedys to się spełni ?
    Pozdrawiam !
    moda-naszym-swiatem.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like