Day off again !

0 Shares
0
0
0
*Scroll down to read in English*

Dzień dobry !

Dzisiaj środa, a ja po raz kolejny miałam dzień wolny. Korzystając z tego, postanowiłyśmy z Andżeliką spędzić trochę czasu razem i wybrałyśmy się na lunch oraz małą sesję zdjęciową. Odwiedziłyśmy przepiękny Tilgate park i znajdującą się w nim restaurację Smith and Western, którą uwielbiam ! Jest to restauracja, w której panuje klimat jak z Texasu. Cały wystrój, muzyka, jedzenie…wszystko. Jedzenie mają naprawdę smaczne. Również obsługa jest niezwykle miła, a na dodatek ona sama ubrana jest w stroje kowboi ! 
Chciałam Wam się również pochwalić, iż mój blog został wybrany jako blog miesiąca w konkursie organizowanym przez agencję Prowork, dzięki której jestem tutaj w Anglii. Jestem niezwykle szczęśliwa, iż ktoś docenił moją pracę, bowiem w swojego bloga wkładam naprawdę wiele serca. 
________________
Good day ! 
Wednesday is today and again I have day off. Using this, I decided with Angelika spend day together and we went for lunch and small photo session. We visited beautiful Tilgate park and located therein restaurant Smith and Western, which I love ! This is a restaurant where the climate is like from Texas. The entire decor, music, food…everything. They have very delicious food. Also staff is really nice and addictionaly they are dressed as cowboys !
I also wanted boast, tha my blog was chosen as blog of the month in competition organized by Prowork agency, whereby I’m here, in England. I’m very happy, that someone appreciated my work, because I put on my blog a lot of my heart. 

blouse: Primark
0 Shares
0 comments
 1. Mmm jakie pyszności, a akurat jestem głodna! 😀 Wybrałabym się z chęcią do takiej restauracji 🙂 Reszta zdjęć również bardzo ładna 🙂

 2. Piękne, klimatyczne zdjęcia. Do tego ten hamburger, mniam 😀
  Ja obecnie też przebywam za granicą, ale nie jako Au Pair, ale jako studentka na Erasmusie. Jak ci się podoba życie w Anglii?

  Gratulacje z okazji wygranej w konkursie!

  Zapraszam w wolnej chwili do siebie: http://www.kawa-z-mlekiem-pl.blogspot.com

 3. Bardzo mi się podoba ! Choć wszystko ma swoje plusy i minusy. Uwielbiam ludzi tutaj, większość z nich jest naprawdę przyjaźnie nastawiona i nikt nikogo nie ocenia pochopnie. Uwielbiam tutaj robić zakupy, haha. Minusem jest to, że jestem z daleka od rodziny i nienawidzę pogody tutaj.

 4. swietne zdjecia i dzieki za rekomendacje restauracji! Chetnie sie tam wybiore jak bede w UK 🙂 na razi mieszkam w USA i nadal zachwycam sie kazdym detalem jak z filmu 😛
  btw zapraszam do mnie na relazje z najdalszych zakatkow swiata, podrozowanie, imprezowanie i studiowanie w USA/UK/Francj/Tajlandii etc to dopiero poczatek 🙂
  https://brbadventures.wordpress.com/
  Kasia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like