Favourite cosmetic news PL|EN

0 Shares
0
0
0
Cześć ! Jak tam u Was ? Ja dzisiaj przychodzę do Was z kolejną dawką moich nowości kosmetycznych. Muszę przyznać, że zastanawiałam się nad wprowadzeniem na bloga postów typu ‘Ulubieńcy miesiąca’, ale być może wejdzie to w życie w następnym miesiącu, zobaczymy. 
Hey ! How are you doing? I am coming to you today with another dose of my cosmetic news. I have to admit that I was wondering about blog posts like ‘Favorite of the month’, but maybe it will come into effect the next month, we will see.
1. CC Cream Bourjois 9,99GBP/45,00zł
Krem CC, który ja osobiście używam jako podkład, jak wiele z resztą kobiet. Zdecydowanie się z nim polubiłam. Przez długi czas szukałam czegoś, co zakryje moje różowe policzki i ten krem, zdecydowanie pomaga mi wyrównać koloryt skóry. Ponadto nie podkreśla skórek, z którymi ja niestety męczę się na nosie. Jest dość lekki, naprawdę dobry na upalne dni, dość długo trzyma się na skórze i ją nawilża. Jedynym minusem jest to, iż niestety ciemnieje.
CC cream, which I personally use as a foundation, as a lot of other women. I definitely liked it. For a long time I was looking for something that covered my pink cheeks and this cream, definitely helping me to smooth out the skin tone. In addition, it does not emphasize skins, which I unfortunately wear on my nose. It is quite light, really good on hot days, quite long on the skin and moisturizes it. The only downside is that it unfortunately darkens.
8/10

High definition finnishing powder NYX green 9,00GBP/43,00zł
Kolejny produkt, który zakupiłam z myślą o moich zaczerwienieniach na twarzy. Puder wykańczający, który ja osobiście używam tylko, gdy wychodzę na jakieś większe spotkania, imprezy lub gdy mam więcej czasu na zrobienie makijażu. Uważam bowiem, że potrzeba trochę czasu, by naprawdę go dobrze użyć, nie mieć po nim zielonej twarzy lub zbyt jasnej. Ja osobiście jestem niezwykle blada, jednakże ten puder sprawia czasami, że wyglądam jeszcze bladziej. Jestem jednak z niego niezwykle zadowolona, świetnie wykańcza makijaż, jest trwały i ładnie rozjaśnia twarz.
Another product I bought for my face redness. Finishing powder, which I personally use only when I go out to some larger meetings, parties or when I have more time to do makeup. I think it takes some time to really use it, not to have a green face or too bright. I personally am extremely pale, however, this powder sometimes makes me look even more pale. I am very satisfied with him, he finishes his make-up, he is long lasting and brightens my face.
9/10

Bourjois La Palette Le Smoky by Bourjois 8,99GBP/57,00zł
Paletkę postanowiłam kupić na przecenie 3 za 2. Jak tylko ją zobaczyłam, niemalże od razu pokochałam zarówno jej opakowanie, jak i kolory. Ma dość mocne kolory, idealne do makijażu smokey eye, glamour. Najczęściej używam na wyjścia wieczorowe, ze względu na dość mocne kolory, które swoją drogą świetnie się blenduje. Cienie te są zdecydowanie trwałe, jednakże niestety dość mocno się osypują podczas nakładania, co jest ich jedynym minusem. 
I decided to buy this palette for a price of 3 for 2. As soon as I saw her, almost immediately I fell in love with both her packaging and colors. It has pretty strong colors, perfect for smokey eye makeup, glamour. Most often I use for evening outings, due to the pretty strong colors, which by the way are really easy to blend. These shadows are definitely durable, but unfortunately they pretty much drown during application, which is their only downside.
9/10
Strobe of genius Illuminating Pallette NYX 16,00GBP/79,00zł
Paletka rozświetlaczy, która jest zdecydowanie moim numerem jeden i ulubieńcem wszech czasów. Cudowne kolory, świetna pigmentacja, dobra trwałość i dość duże rozświetlenie. Niezwykle ubolewałam nad tym, gdy mój ulubiony kolor, którego używam do makijażu codziennego się pokruszył. Czytając opinię o tym produkcie, byłam niezwykle zaskoczona, widząc, że kobiety tej paletki używają nawet jako cieni do powiek. Paletka dzięki zróżnicowanym kolorom, pozwala nam na wiele kombinacji i eksperymentowanie nimi.
A highlighter palette that is definitely my number one and favorite of all time. Wonderful colors, great pigmentation, good durability and quite a lot of light. I was deeply saddened by this when my favorite color, which I used for everyday make-up, was crumbling. When reading this product review, I was extremely surprised to find that women use this palette even as an eyeshadows. The palette, thanks to its varied colors, allows us to make many combinations and experiment with them.
10/10

0 Shares
0 comments
  1. Myślałam nad kremem CC – szkoda, że ciemnieje :/ Ja to bym chętnie zobaczyła makijaż w Twoim wykonaniu przy użyciu tych nowości 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like