Goodbye 2017, Welcome 2018 ! PL|EN

0 Shares
0
0
0
*Scroll down to read in English*

Pamiętam, gdy dwanaście miesięcy temu pisałam podobny post. Żegnamy kolejny rok i witamy nowy. Zastanawiam się nad tym, jak będzie on wyglądał, myślę o celach, które powinnam sobie ustalić, jednakże jest to dla mnie trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Osobiście uważam, że jeśli chcemy zmieniać coś w swoim życiu, powinniśmy zacząć od dzisiaj, nie jutra, poniedziałku czy nowego roku. Nic jednak nie stoi mi na przeszkodzie w planowaniu. Gdy tylko więc ustalę swoje cele, wspomnę o tym na pewno !

Tak naprawdę mam wrażenie, że w tym roku nie osiągnęłam dużo, choć trochę się zmieniło. Zaczęłam żyć na własny rachunek, zaczęłam studia, nową pracę, poznałam dziesiątki nowych ludzi, jednak oprócz tego nie widzę celów ze stycznia, które zamierzałam osiągnąć. Ba, nie pamiętam, czy w ogóle takowe miałam. 
Myślę jednak, że to był całkiem dobry rok. Miałam swoje wzloty i upadki, czasami bywało ciężko, ale uśmiech na mojej twarzy bywał naprawdę często. Nauczyłam się bardziej doceniać chwilę, zrozumiałam kilka dość ważnych rzeczy i ogólnie raczej poszłam do przodu niż w tył.
Wskoczyłam właśnie i przeczytałam tamten post, i muszę przyznać, że trochę rozbawiło mnie, iż w tym napisałam niemalże to samo. To tylko udowadnia mi, że nie zmieniłam się, a przynajmniej nie na gorsze w mojej skromnej opinii. 
Czasami przeraża mnie to, jak szybko leci czas. Przykro mi z tego powodu, bo zaczynam rozumieć, że to co było, nigdy nie wróci. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że czeka mnie wiele innych, dobrych rzeczy, ale chyba każdy z nas chciałby czasem wrócić do swoich dziecięcych lat. Niewiele jednak możemy z tym zrobić, dlatego warto wziąć się w garść i zacząć myśleć o tym, co jest tu i teraz, ewentualnie – co będzie później. 
W tym jakże skromnym poście, chciałabym Wam życzyć szczęśliwego nowego roku, byście spełniali swoje cele i marzenia, by nic Was nie zatrzymywało i byście zawsze w siebie wierzyli. 
________
I remember when twelve months ago I was writing similar post. We are saying goodbye to another year and welcome a new one. I wonder how it will look like, think about the goals that I should set, but it is harder for me than you might think. Personally, I think that if we want to change something in our lives, we should start today, not tomorrow, Monday or the new year. Nothing, however, stands in the way of planning, so when I will finally set my goals, I will definitely talk about i!
I really feel that this year I have not achieved much, although it has changed a little. I started to live on my own, I started studying, new job, I met dozens of new people, but apart from that I do not see the goals from January, which I was going to achieve. I do not remember if there was any.
However, I think it was a pretty good year. I had my ups and downs, sometimes it was hard, but the smile on my face was really often. I’ve learned to appreciate a bit more, I have understood a few quite important things, and generally, I have moved forward rather than backwards.
I just jumped in and read that post from January, and I must admit that I was a little amused that I wrote almost the same in this. It only proves to me that I have not changed, at least not inferior in my humble opinion.
Sometimes it frightens me how fast time flies. I am sorry for this because I am beginning to understand that what was there will never come back. I am well aware that many other good things are waiting for me, but I think each of us would like to come back to our childhood years. However, we can not do much about it, so it is worth getting a grip and thinking about what is here and now, or what will happen later.
In this modest post, I would like to wish you a happy new year, that you would fulfill your goals and dreams, that nothing would stop you and that you would always believe in yourself.
0 Shares
0 comments
 1. Mnie ten rok trochę zawiódł, chociaż ja sama mocno się zmieniłam paradoksalnie gdzieś pozostając taka sama. Swoje cele na 2017 miałam jak zwykle zbyt wygórowane, gdybym postarała się je wszystkie spełnić prawdopodobnie wykończyłabym przez tę samodyscyplinę. No ale generalnie w 2018 wypadałoby jej trochę do życia wprowadzić. Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! 🙂
  Pozdrawiam!

  Mój kawałek Internetu

 2. Życzę powodzenia na nadchodzący rok! <3
  Ładne zdjęcia.
  Nowy rok, nowe wyzwania, liczę na dobry czas! 😀
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

 3. Ważne, że poprzedni rok nie przyniósł Ci wielkich przykrości, czy rozczarowań 🙂 Dużo się u Ciebie zmieniło, choć takie rzeczy jak studia, praca, życie na własny rachunek są niepozorne, a jednak to jest obrót o 180 stopni 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like