Valentine’s Wishlist Zaful PL|EN

0 Shares
0
0
0
*Scroll down to read in English*

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Tego dnia spodziewać się możemy tłumów w sklepach i na ulicach, kwiaciarnie zarobią trzy razy więcej niż każdego innego dnia, a wejście do restauracji wieczorem musimy sobie zarezerwować już kilka dni wcześniej. Już niebawem otoczeni będziemy czerwienią i serduszkami. Zawsze uważałam, że walentynki to tylko kolejna okazja do wyjścia z ukochanym na randkę, która niezwykle dołuje zdesperowanych, samotnych singli. Osobiście walentynek w tym roku raczej nie obchodzę, ale myślę, że już za kilka dni sama zacznę czuć ich presję. Mimo wszystko fajnie jednak, że ktoś kiedyś w Średniowieczu wpadł na taki pomysł. Jest to kolejny dzień, gdzie człowiek może spróbować choć na chwilę uciec od codzienności, prawda? 
Jestem osobą, która uwielbia się przebierać, spędzać godziny na robieniu makijażu i dobieraniu sukienek. Kocham szpilki i wygląd ‘glamour’, choć na co dzień raczej mnie takiej nie zobaczycie. Zajęło mi jednak trochę czasu, przygotowanie dla Was mojej wishlisty z Zaful. Sklep, który ma dość ciekawą ofertę walentynkową, którą sprawdzić możecie tutaj i dodatkowo macie ode mnie kod zniżkowy (ZAKIRA), którego możecie użyć.
 Zastanowiłam się nad tym, jak chciałabym wyglądać w takim dniu. I choć zazwyczaj stawiam na małe, czarne sukienki, tym razem rzuciłabym się jednak na czerwień i to na dodatek nieco rozkloszowaną ! Czarne szpilki to zdecydowany must have na tę noc i elegancka, mała torebeczka w tym samym kolorze. Dodatkowo ładnie dobrana biżuteria, prosta, która jednak doda nam nieco blasku. Niestety luty nie jest zbyt ciepłym miesiącem, dlatego na wszystko zarzucić trzeba coś więcej – zdecydowanie wybrałabym jasny płaszczyk, który nie odebrałby mi zbyt dużo elegancji.
A Wy ? Jak wyobrażacie sobie siebie na walentynkowej randce ? 🙂
____________________
The Valentine’s Day is coming fast. On this day, we can expect crowds in shops and on the streets, florists will earn three times more than any other day, and the table in the restaurant in the evening we have to book a few days earlier. Soon we will be surrounded by red colour and hearts. I always thought that Valentine’s Day is just another opportunity to go out with a loved one on a date, which is extremely desperate for lonely singles. Personally, I do not care about Valentine’s Day this year, but I think that in a few days I will start to feel their pressure by myself. Nevertheless, it’s nice that somebody in the Middle Ages came up with such an idea. This is another day where a man can try to escape from everyday life even for a moment, right?
I am a person who loves to dress up, spend hours doing makeup and choosing dresses. I love high heels and a ‘glamour’ look, although you will not see me like that on a daily basis. It took me some time, to prepare my wishlist from Zaful for you. The shop hah a great offer for valentine’s day, which you can check right here and additionaly here you have a discount code (ZAKIRA) which you can use.
 I wondered how I would like to look on such a day. And although I usually put on small, black dresses, this time I would throw myself at the red and it’s a little flared in addition! Black heels are a definite must have for this night and an elegant, small bag of the same color. In addition, nicely selected jewelry, simple, which, however, will give us a bit of glow. Unfortunately, February is not a very warm month, so you have to give something more to everything – I would definitely choose a light coat that would not take too much of my elegance.
And you ? How do you imagine yourself on a Valentine’s date?
Dress: <click> Coat: <click> Bag: <click> Shoes: <click> Earnings: <click> Necklace: <click>
0 Shares
0 comments
  1. dla mnie walentynki to zawsze była komercja kipiąca zewsząd :p może w tym roku się coś zmieni, bo chyba w końcu mam kogoś odpowiedniego obok siebie 🙂
    zestaw totalnie kobiecy, idealny na taką randkę 🙂

  2. Ja stawiam na elegancję i to dla samej siebie. Również nie mam swojej 'drugiej połówki', ale czy to oznacza, że mam zaniedbać samą siebie ? 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like