Two Years of Blog with Blue Coat PL|EN

0 Shares
0
0
0
*Scroll down to read in English*
W niedzielę minęły dokładnie dwa lata od pierwszego postu na tym blogu. Ten czas zleciał niezwykle szybko, a ja jestem dumna z tego, jak wiele udało mi się osiągnąć. Dla niektórych z Was może to być niewiele, dla mnie to naprawdę sukces. Widzę, że mam stałych czytelników, podejmuję pierwsze współprace i co najważniejsze, nadal świetnie się bawię i sprawia mi radość pisanie oraz robienie zdjęć, wymyślanie nowych tematów. Czasami miewam chwile zwątpienia, ale nie uważam, że jest to coś, czego powinnam się wstydzić. Wchodzę później na bloga i widzę Wasze komentarze, sprawdzam pocztę i widzę emaile, które tak bardzo mnie cieszą. Z blogowaniem mam do czynienia od dawien dawna, nigdy jednak nie udało mi się wytrwać w blogowaniu tak długo jak tym razem. Być może musiałam dojrzeć do tego ? Zrozumieć, jak to wszystko dokładnie działa. To jednak Wam również zawdzięczam to w dużej mierze, bo to Wy motywujecie mnie do działania. Uważam, że bez czytelników żaden bloger nie istnieje. Piszę dla siebie, bo to lubię, ale również dla Was. Czytam Wasze blogi, szukając inspiracji, chcąc poznać Wasze spojrzenie na świat i czuję się częścią tej blogosfery. Mam nadzieję, że czeka mnie o wiele więcej lat tutaj oraz kolejne sukcesy.
Chciałam Wam w dzisiejszym poście również zaprezentować płaszczyk, który dostałam od sklepu Butterfly. Gdy przeglądałam jego asortyment, płaszczyk od razu rzucił mi się w oczy, bo ma cudowny kolor, który na pewno będzie idealnie wyglądał wiosenną porą i wyróżniał się spośród innych. Żałuję, że muszę czekać na kolejne miesiące, by go założyć na dłużej, bo pogoda teraz mi na to nie pozwala, a ja jestem zauroczona. Koniecznie przejrzyjcie ich asortyment, bo na hasło ‘Patrycja018’ macie 15% zniżki ! 
____________________
On Sunday, exactly two years passed from the first post on this blog. This time flew very fast, and I am proud of how much I managed to achieve. For some of you it may be not much, but for me it is really a success. I see that I have regular readers, I start my first cooperations and most importantly, I still have a great time and I am happy to write and take pictures, invent new topics. Sometimes I have moments of doubt, but I do not think that this is something that I should be ashamed of. I check blog later and I can see your comments, check my e-mails and see messages that please me so much. I have been dealing with blogging for a long time, but I have never been able to persevere in blogging as long as this time. Perhaps I had to see it? Understand how it works. However, I also owe this to a large extent because you motivate me. I think that without the readers no blogger exists. I write for myself, because I like it, but also for you. I read your blogs, looking for inspiration, wanting to get to know your view of the world and feel like part of this blogosphere. I hope that I will be waiting for many more years here and further successes.
I also wanted to present you the coat which I got from the Butterfly store. When I looked through his range, the coat immediately caught my eye, because it has a wonderful color that will surely look perfect in the spring season and stand out from the others. I regret that I have to wait for the next months to put it on longer, because the weather now does not allow it, and I am charmed. Make sure you check them, because you have a 15% discount on the ‘Patrycja018’ code!
Coat <click>
0 Shares
0 comments
 1. Wytrwałość w prowadzeniu bloga to jest sukces , jak dla mnie 2 lata to naprawdę dużo choć sama już bloguje 4 🙂
  Wytrwałości w dalszym pisaniu 🙂
  Płaszczyk piękny 😉

 2. Powodzenia kochana w dalszym prowadzeniu swojego internetowego zakątka! 🙂
  Życzę dużo wytrwałości i samozaparcia.
  Ślicznie kochana wyglądasz.
  Płaszczyk rewelacyjnie się prezentuje 🙂
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  lublins.blogspot.com

 3. Uwielbiam różnego rodzaju rocznice! Życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga i jeszcze kilku kolejnych lat tutaj! 🙂

 4. Jeżeli piszesz nadal i utzrymujesz się tutaj to dobrze, to dobry znak! Wiadomo, ze w życiu bywają trudne chwile i kryzysy, ale grunt to z nimi walczyć :)) Obyś tutaj była jak najdłużej ♥ CO do płaszczyka kolor ma nieziemski ♥

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like